Plebiscyt Biegowy Dziennikarz Roku i Biegowe Wydarzenie Roku

Sport – bieganie, namieszało w życiu wielu osób, a kolejne się o tym przekonują. Bywa, że wywraca dotychczasowy tryb niemal do góry nogami. Zmienia cele. Kreuje marzenia. Dla mnie bieganie to więcej niż tylko przemierzanie kolejnych kilometrów. Jak mawiają – pasja,  to miłość do rzeczy które, na­wet w naj­mniej­szej pos­ta­ci dają nam wielką radość. Tą daje bieganie. Choć nie zawsze jak wiadomo jest lekko i kolorowo.

Bieganie, obecnie to dla mnie codzienna praca związana w głównej mierze ze sprzętem. To także zamiłowanie do fotografii sportowej i pisania. Bardzo się cieszę, że wielu docenia moje starania. Nie tylko dziękując, ale i nominując moją kandydaturę w różnych plebiscytach. To sprawia ogram radości i przynosi satysfakcję. Motywuje do dzielenia się tym co się dzieje w biegowym i około-biegowym świecie. Tym samym przypomnę się o głosowaniu na Biegowego Dziennikarza Roku organizowanego przez Fundację Festiwal Biegów do którego miałam okazję otrzymać nominację – od Was – czytelników już jakiś czas temu.

„W imieniu Fundacji Festiwalu Biegów, organizatora plebiscytu na Biegowe Wydarzenie Roku  i Biegowego Dziennikarza roku, mam przyjemność poinformować, że zostali Państwo zgłoszeni przez naszych czytelników do udziału w drugiej edycji plebiscytu. Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi 11 września 2015 roku na Gali podczas 6. PZU Festiwalu Biegowego w Krynicy – Zdrój.”

Głosy oddawać można za pośrednictwem formularza. Z jednego adresu e-mail można oddać tylko jeden głos na każde z wydarzeń uczestniczących w plebiscycie (można poprzeć głosem jedną, dwie lub więcej imprez). W plebiscycie na Biegowego Dziennikarza Roku można oddać tylko 1 głos na jednego, wybranego przez siebie kandydata. Głosować można również poprzez wiadomości SMS. Koszt jednego SMS-a to 50 gr netto (62 brutto)SMS pod numer 70068 o treści: MEDIA10. 10 – to mój numer w plebiscycie. Można też dodać uzasadnienie. Z jednego numeru telefonu można oddać tylko jeden głos na wybraną imprezę lub imprezy (można oddać wiele głosów na różne imprezy) a także jeden głos na wybranego dziennikarza (można oddać tylko jeden głos w konkursie).

Głosowanie potrwa do 9 września 2015 roku do godz. 12:00. Wyniki plebiscytów ogłoszone zostaną podczas Gali 6. PZU Festiwalu Biegowego, która odbędzie się w dniu 11 września w Krynicy-Zdrój.
W pierwszej edycji plebiscytu, to dzięki Waszym głosom znalazłam się w gronie najlepszej „5″ w całej Polsce. Za co ogromnie dziękuję! :)

parkrun

W ramach plebiscytu rozgrywana jest także, przytoczona w wiadomości – kategoria Biegowe Wydarzenie Roku. Obecnie wybierać można spośród ponad stu imprez biegowych rozgrywanych w całej Polsce. Jeśli się wahacie, polecę zwłaszcza bliską memu sercu, cosobotnią edycję parkrun. Cykl darmowych biegów na dystansie 5 km rozgrywanych nie tylko w różnych rejonach w Polsce, ale i na świecie. Nie startowaliście jeszcze? Zerknijcie na szczegóły na stronie: parkrun.pl