Nominacja Plebiscyt Biegowy Dziennikarz Roku 2015/2016

Ruszyło głosowanie w plebiscycie Biegowy Dziennikarz Roku, w którym dzięki Wam, mam okazję być ponownie nominowana. Moje życie kręci się wokół biegu. I śmiało mogę powiedzieć – kocham to co robię. Co prawda czasem brakuje czasu na sen, ale wszystkie otrzymywane wiadomości i miłe słowa motywują do dalszej pracy. Jeśli podoba Wam się to co robię, zapraszam do głosowania.

Fot. Sambor Trojanowski
Fot. Sambor Trojanowski

Głosować można także poprzez system SMS. Wyślij SMS pod numer 70068 o treści MEDIA3 + ew. uzasadnienie wyboru, gdzie „3” to mój numer kandydata do nagrody.  Koszt sms to 0,65 zł z VAT. UWAGA – Jedna osoba przy wykorzystaniu jednego numeru telefonu (podawany także w formularzu internetowym) może głosować tylko na jednego kandydata.

UWAGA – Systemy internetowy i sms to równoważne, ale wykluczające się sposoby głosowania. 1 numer telefonu to 1 głos. Głosując przez internet i podając tam dany numer telefonu blokujemy jednocześnie ten numer telefonu w systemie sms – głosy oddane z tego numeru nie zostaną zaliczone.

Głosowanie potrwa do 7 września 2016, a nagrody i wyróżnienia – zostaną przyznane podczas uroczystej Gali Festiwalu Biegów w Krynicy-Zdrój, w dniu 9 września 2016 roku.

Zachęcamy do przesyłania kolejnych zgłoszeń i głosowania na wybrane kandydatury. Wśród uczestników Plebiscytu rozlosujemy vouchery na zakupy w sklepie internetowym, każdy o wartości 200 zł.

One thought on “Nominacja Plebiscyt Biegowy Dziennikarz Roku 2015/2016

Comments are closed.