Wybiegaj dom dla psa – OTOZ „Animals” – Przytulisko w Dąbrówce

OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa zaprasza wszystkich chętnych do udziału w pierwszym przełajowym biegu psiaków z Dąbrówki „WYBIEGAJ DOM DLA PSA”  Bieg odbędzie się 2 maja 2017 roku na terenie przylegającym do schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa. Ilość uczestników jest ograniczona do 50 osób.

Zgłoszenia:  mailowo na adres krzymod@wp.plO uczestnictwie decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń (do 25 kwietnia)

Trasa: Do pokonania będzie wspaniała widokowo trasa długości 4,62 km. Zbiórka o godzinie 10.00. Przed biegiem proponujemy krótki spacer z psem, gdyż „przystanki natury fizjologicznej” podczas biegu nie będą odliczane od uzyskanego czasu. Po biegu zapraszamy wszystkich chętnych na integracyjne ognisko przy schronisku (prowiant we własnym zakresie), organizatorzy zapewniają słodki poczęstunek i napoje.
Uczestnik biegu musi mieć ukończone 16 lat (osoby w wieku do 18 lat muszą dostarczyć, przed rozpoczęciem biegu, pisemną zgodę rodziców lub prawnego opiekuna). Zapewniamy opiekę medyczną podczas wydarzenia.

Kategorie: Przewidywane są dwie kategorie open (mężczyzn i kobiet ). Nagrody w postaci pucharków ufundowanych przez organizatora biegu, Pana Krzysztofa Modzelewskiego, otrzymają osoby, które zajmą w swojej kategorii trzy pierwsze miejsca.

Każdy zawodnik na mecie otrzyma medal ufundowany przez Pana Sylwestra Borkowskiego z firmy BORTEXPORT.
Nagrody dla czworonożnych uczestników biegu ufunduje Sieć Sklepów Zoologicznych Markety Zoologiczne ZOO KARINA

Pragniemy zwrócić państwa uwagę, że głównym celem biegu jest zaspokojenie jednej podstawowych potrzeb psiaków ze schroniska, którą, bez wątpienia jest potrzeba ruchu i socjalizacja z człowiekiem. Nie chodzi zatem o wybitne sportowe osiągnięcia, ale o miłą atmosferę i dobrą zabawę. Zróbmy coś pożytecznego dla siebie i psiaków z Dąbrówki.
Dobrowolny datek, przeznaczony na pomoc zwierzętom ze schroniska w Dąbrówce można wpłacać na konto : OTOZ Animals, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce k. Wejherowa, Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino, PKO BP: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616. W tytule wpłaty prosimy wpisać „WYBIEGAJ DOM DLA PSA”

Kontakt do organizatora: email krzymod@wp.pl

Wydarzenie na Facebooku