UltraKrew dla Kubusia startuje już w piątek!

Już w piątek startuje letnia edycja UltraKrew Każdy ma swój krwiobieg. Tym razem dla Kubusia. Jak mówią organizatorzy wydarzenia – Ultrakrew „Każdy ma swój Krwiobieg” wierzy, że zdrowie to przywilej, dlatego ruszamy do akcji 25-27 sierpnia. Tym razem chcemy wesprzeć niezwykłego chłopca. Jakub Pobłocki Radość Kubusia to młody człowiek, który swoją wewnętrzną radością i codzienną walką pracuje na samodzielność. Dla niego każdy dzień to ultra droga do tego, by pewnego dnia stanąć na własnych nogach. Dziś dzielny 12- latek potrafi już siedzieć przez 30 minut. BIEGACZE I ROWERZYŚCI w dniach 25-27.08.2017 potrzebujemy Was na trasie.

Gdzie dołączyć?

Zasady:
1. Udział jest całkowicie bezpłatny. Sami decydujecie, ile przebiegniecie i w którym momencie dołączycie/zakończycie swój udział
2. Sami odpowiadacie za kwestie zabezpieczenia wyżywienia, nawodnienia i ewentualnej logistyki powrotu do domu. Nie zabezpieczamy transportu.
3. Ubezpieczenie we własnym zakresie.
4. Poruszamy się wyłącznie po znakowanych szlakach pieszych: z Czarnej Wody zielonym a z Sierakowic czerwonym.
5. Każdy z Was kto zechce wesprzeć cel biegu może wspomóc dalszą rehabilitację KubusiaRadość Kubusia i wpłacić dowolną kwotę na konto:

FUNDACJA SŁONECZKO
89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Z DOPISKIEM „ULTRAKREW”

Trasa rowerowa:

Trasa różni się od części biegowej. BARDZO WAŻNE: z powodów bezpieczeństwa zaplanowana jest przerwa nocna. 
1. Udział jest całkowicie bezpłatny. Sami decydujecie, ile jedziecie i w którym momencie dołączycie/zakończycie swój udział.
2. Sami odpowiadacie za kwestie zabezpieczenia wyżywienia, nawodnienia i ewentualnej logistyki powrotu do domu. Nie zabezpieczamy transportu.
3. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich aby posiadali kaski i optymalnie oświetlenie. Ubezpieczenie we własnym zakresie.
4. Każdemu może się przydarzyć złapanie „gumy’. Uwzględnijcie to jak będziecie się pakować
4. Tempo trasy jest tak zaplanowane, że dla nikogo nie powinno to być większym problemem. To nie jest wyścig.